ساخت اکانت استیم

ساخت اکانت استیم

نحوه ساخت اکانت استیم (steam account) را در این مقاله به صورت کامل بررسی و آموزش خواهیم داد. همانطور که می‌دانید برای انجام بازی‌هایی که تحت پلتفرم استیم اجرا می‌شوند، نیاز است که یک اکانت استیم داشته باشیم. در این مقاله ما به آموزش مرحله به مرحله ساخت اکانت استیم خواهیم پرداخت. همچنین می‌توانید برای مشاهده و خرید این بازی‌ها به صفحه بازی استیم مراجعه کنید.

صفحه اول سایت استیم

مرحله اول برای ساخت اکانت استیم

ابتدا وارد سایت استیم به آدرسی که در ادامه پاراگراف می‌آید شده و در سمت راست کادر بالای سایت استیم، بر روی لاگین (login) کلیک می‌کنید، و به صفحه بعدی وارد می‌شوید. در صفحه بعد بر روی Join Steam کلیک کرده و وارد صفحه ساخت اکانت خواهید شد.

+ بیشتر بخوانید

آدرس سایت استیم: steampowered.com

وارد شدن به صفحه ساخت اکانت

مرحله دوم (انتخاب ریجن)

در دو کادر اول باید ایمیل خودتان را بنویسید و همچنین کشور مورد نظر را انتخاب کنید. منظور از کشور، ریجنی است که قصد دارید اکانتتان بر روی آن باشد. در اینجا توصیه می‌شود که کشور ترکیه را به دلیل پایین‌تر بودن قیمت بازی‌ها انتخاب کنید. سپس تیک «من ربات نیستم» و تایید اینکه بالای ۱۳ سال (البته در صورتی که واقعا باشید) را زده و بر روی ادامه دادن کلیک می‌کنید.

انتخاب ریجن برای اکانت استیم

در این قسمت یک ایمیل از طرف استیم برای آدرس ایمیلی که وارد کرده‌اید فرستاده می‌شود، و تا بر روی لینکی که داخل آن ایمیل به عنوان «وریفای» قرار دارد کلیک نکنید، نمی‌توانید به مرحله بعد وارد شوید.

وریفای کردن ایمیل اکانت استیم

مرحله سوم (انتخاب نام اکانت)

بعد از اینکه بر روی لینک وریفای ایمیل ارسالی از طرف استیم کلیک کردید، به طور خودکار وارد صفحه انتخاب نام اکانت و رمز خواهید شد. و بعد از تکمیل اطلاعات، اکانت شما ساخته می‌شود.

انتخاب نام کاربری استیم

اگر سوالی درباره ساخت اکانت استیم داشتید، می‌توانید در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا پاسخ خود را دریافت کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *